0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار ۲ حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Julius Lazar
۱
۳
Jan Briska
Finished
۱۴:۳۰
Jan Briska
۳
۲
Jaroslav Prokupek
Finished
۱۵:۳۰
Petr Macela
۳
۰
Lukas Boruvka
Finished
۲۰:۰۰
Ladislav Svanda
۳
۱
Martin Holub
Finished
۰۰:۰۰
Eric Maresh
۱
۳
Josef Medek
Finished
۰۰:۰۰
Zbynek Zientek
۰
۳
Jakub Levicky
Finished
۰۰:۰۰
Kazda Vojtech
۱
۳
Tomas Holik
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Holik
۳
۱
Tonar Lukas
Finished
۰۰:۳۰
Jakub Levicky
۳
۲
Marek Blejchar
Finished
۰۰:۳۰
Martin Holub
۳
۱
Vladislav Tryb
Finished
۰۰:۳۰
Josef Medek
۲
۳
Jakub Boruvka
Finished
۰۰:۳۰
Josef Ciz
۰
۳
Ladislav Svanda
Finished
۰۱:۰۰
Petr Macela
۳
۲
Eric Maresh
Finished
۰۱:۰۰
Darin Kryl
۰
۳
Zbynek Zientek
Finished
۰۱:۰۰
Patrik Pycha
۰
۳
Kazda Vojtech
Finished
۰۱:۰۰
Patrik Pycha
۳
۰
Tonar Lukas
Finished
۰۱:۳۰
Marek Blejchar
۳
۲
Darin Kryl
Finished
۰۱:۳۰
Jakub Levicky
۳
۲
Zbynek Zientek
Finished
۰۲:۰۰
Jakub Boruvka
۰
۳
Josef Medek
Finished
۰۲:۰۰
Tomas Holik
۳
۱
Kazda Vojtech
Finished
۰۲:۰۰
Ladislav Svanda
۳
۱
Martin Holub
Finished
۰۲:۰۰
Kamil Novak
۳
۱
Plachy Jiri
Finished
۰۲:۳۰
Jiri Louda
۰
۳
Denis Hofman
Finished
۰۳:۰۰
Pavel Fojt
۳
۲
Milan Smrcek
Finished
۰۳:۰۰
Plachy Jiri
۰
۳
Vladimir Milata Jr.
Finished
۰۳:۳۰
Karel Brozhik
۳
۱
Ruzicka Josef
Finished
۰۳:۳۰
Kamil Novak
۱
۳
Pavel Fojt
Finished
۰۴:۰۰
Jiri Ruzicka
۲
۳
Denis Hofman
Finished
۰۴:۳۰
Vladimir Milata Jr.
۳
۰
Milan Smrcek
Finished
۰۴:۳۰
Plachy Jiri
۳
۲
Pavel Fojt
Finished
۰۵:۰۰
Karel Brozhik
۲
۳
Jiri Louda
Finished
۰۵:۰۰
Milan Smrcek
۱
۳
Kamil Novak
Finished
۰۵:۳۰
Jiri Louda
۱
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۰۶:۰۰
Pavel Fojt
۳
۱
Vladimir Milata Jr.
Finished
۰۶:۰۰
Denis Hofman
۳
۲
Karel Brozhik
Finished
۰۶:۳۰
Milan Smrcek
۱
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۶:۳۰
Vladimir Milata Jr.
۳
۰
Kamil Novak
Finished
۰۷:۰۰
Denis Hofman
۳
۲
Jiri Ruzicka
Finished
۰۸:۰۰
Pavel Fojt
۳
۰
Vladimir Milata Jr.
Finished
۰۸:۰۰
Ondrej Svoboda
۳
۰
Vaclav Paclik
Finished
۱۰:۳۰
Miloslav Lubas
۰
۳
Cesta Havrda
Finished
۱۰:۳۰
Jaroslav Strnad 1961
۳
۱
Vitek Bradac
Finished
۱۰:۳۰
Tadeas Zika
۳
۱
Radim Urbaniec
Finished
۱۰:۳۰
Bohumil Zadina
۲
۳
Josef Mostek
Finished
۱۱:۰۰
Vladimir Kubat
۲
۳
Milan Smesny
Finished
۱۱:۰۰
Stanislav Pinc
۱
۳
Kamil Gavelcik
Finished
۱۱:۰۰
Oldrich Vrtal
۳
۲
Michal Macurak
Finished
۱۱:۰۰
Vaclav Paclik
۱
۳
Bohumil Zadina
Finished
۱۱:۳۰
Cesta Havrda
۱
۳
Vladimir Kubat
Finished
۱۱:۳۰
Radim Urbaniec
۰
۳
Oldrich Vrtal
Finished
۱۱:۳۰
Michal Macurak
۳
۲
Tadeas Zika
Finished
۱۲:۰۰
Milan Smesny
۱
۳
Miloslav Lubas
Finished
۱۲:۰۰
Kamil Gavelcik
۰
۳
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۱۲:۰۰
Josef Mostek
۲
۳
Ondrej Svoboda
Finished
۱۲:۰۰
Ondrej Svoboda
۳
۱
Bohumil Zadina
Finished
۱۲:۳۰
Tadeas Zika
۱
۳
Oldrich Vrtal
Finished
۱۲:۳۰
Jaroslav Strnad 1961
۰
۳
Stanislav Pinc
Finished
۱۲:۳۰
Miloslav Lubas
۳
۲
Vladimir Kubat
Finished
۱۲:۳۰
Vaclav Paclik
۰
۳
Josef Mostek
Finished
۱۳:۰۰
Radim Urbaniec
۳
۲
Michal Macurak
Finished
۱۳:۰۰
Cesta Havrda
۱
۳
Milan Smesny
Finished
۱۳:۰۰
Vitek Bradac
۳
۲
Kamil Gavelcik
Finished
۱۳:۰۰
Oldrich Vrtal
۱
۳
Michal Macurak
Finished
۱۴:۰۰
Stanislav Pinc
۳
۰
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۱۴:۰۰
Milan Smesny
۰
۳
Miloslav Lubas
Finished
۱۴:۰۰
Ales Rusnak
۱
۳
Michal Sedlacek
Finished
۱۴:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۱
۳
Petr Oliver Korp
Finished
۱۴:۳۰
Josef Koutnik
۱
۳
Petr Otruba
Finished
۱۴:۳۰
Martin Kowalik
۳
۰
Milan Klement
Finished
۱۵:۰۰
Pavel Wawrosz
۳
۰
David Sarganek
Finished
۱۵:۰۰
Jaroslav Prokupek
۳
۲
Otto Hubsch
Finished
۱۵:۰۰
Josef Ciz
۱
۳
Ladislav Svanda
Finished
۱۵:۰۰
Petr Otruba
۳
۲
Josef Ciz
Finished
۱۵:۳۰
Michal Sedlacek
۰
۳
Pavel Wawrosz
Finished
۱۵:۳۰
Petr Oliver Korp
۳
۲
Martin Kowalik
Finished
۱۵:۳۰
Ladislav Svanda
۱
۳
Josef Koutnik
Finished
۱۶:۰۰
Milan Klement
۳
۱
Rostyslav Kliucuk
Finished
۱۶:۰۰
David Sarganek
۳
۲
Ales Rusnak
Finished
۱۶:۰۰
Otto Hubsch
۳
۰
Julius Lazar
Finished
۱۶:۰۰
Ales Rusnak
۳
۲
Pavel Wawrosz
Finished
۱۶:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۰
Martin Kowalik
Finished
۱۶:۳۰
Josef Koutnik
۳
۱
Josef Ciz
Finished
۱۶:۳۰
Julius Lazar
۳
۰
Jaroslav Prokupek
Finished
۱۶:۳۰
Petr Oliver Korp
۱
۳
Milan Klement
Finished
۱۷:۰۰
Petr Otruba
۱
۳
Ladislav Svanda
Finished
۱۷:۰۰
Jan Briska
۲
۳
Otto Hubsch
Finished
۱۷:۰۰
Michal Sedlacek
۳
۰
David Sarganek
Finished
۱۷:۰۰
Otto Hubsch
۳
۱
Jan Briska
Finished
۱۸:۰۰
Petr Oliver Korp
۱
۳
Milan Klement
Finished
۱۸:۰۰
Ladislav Svanda
۳
۲
Josef Koutnik
Finished
۱۸:۰۰
Pavel Wawrosz
۳
۰
Michal Sedlacek
Finished
۱۸:۰۰
Michal Syroha
۳
۰
Bronislav Roubal
Finished
۱۸:۳۰
Jiri Babinek
۱
۳
Jaromir Kriz
Finished
۱۸:۳۰
Lukas Boruvka
۳
۰
Josef Medek
Finished
۱۸:۳۰
Jan Krupnik
۰
۳
Borek Moravec
Finished
۱۸:۳۰
Ales Nemec
۱
۳
Jiri Machart
Finished
۱۹:۰۰
Jan Zajicek
۲
۳
Petr Macela
Finished
۱۹:۰۰
Patrik Marsalek
۳
۰
David Szotek
Finished
۱۹:۰۰
Petr Zivny
۳
۲
Vitezslav Malina
Finished
۱۹:۰۰
Josef Medek
۱
۳
Jan Zajicek
Finished
۱۹:۳۰
Borek Moravec
۳
۱
Patrik Marsalek
Finished
۱۹:۳۰
Bronislav Roubal
۰
۳
Ales Nemec
Finished
۱۹:۳۰
Jaromir Kriz
۰
۳
Petr Zivny
Finished
۱۹:۳۰
Vitezslav Malina
۰
۳
Jiri Babinek
Finished
۲۰:۰۰
Jiri Machart
۰
۳
Michal Syroha
Finished
۲۰:۰۰
David Szotek
۳
۲
Jan Krupnik
Finished
۲۰:۰۰
Jan Krupnik
۱
۳
Patrik Marsalek
Finished
۲۰:۳۰
Jiri Babinek
۳
۱
Petr Zivny
Finished
۲۰:۳۰
Michal Syroha
۳
۲
Ales Nemec
Finished
۲۰:۳۰
Lukas Boruvka
۳
۰
Jan Zajicek
Finished
۲۰:۳۰
Jaromir Kriz
۲
۲
Vitezslav Malina
inprogress
۲۱:۰۰
Josef Medek
۰
۳
Petr Macela
Finished
۲۱:۰۰
Bronislav Roubal
۰
۳
Jiri Machart
Finished
۲۱:۰۰
Borek Moravec
۳
۰
David Szotek
Finished
۲۱:۰۰
  Europe TT Elite Series
Krystian Kolodziej
۳
۰
Mikolaj Szalinski
Finished
۱۵:۴۰
Wisniewski Bartlomiej
۰
۳
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۰:۰۰
Michal Minda
۰
۳
Bartosz Kwodawski
Finished
۰۰:۱۰
Petas Kacper
۱
۳
Damian Wojdyla
Finished
۰۰:۲۰
Michal Skorski
۰
۳
Krzysztof Kotyl
Finished
۰۰:۳۰
Michal Murawski
۳
۰
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۰:۴۰
Daniel Bak
۰
۳
Josef Braun
Finished
۰۰:۵۰
Jaroslaw Rolak
۱
۳
Szymon Twardowski
Finished
۰۱:۰۰
Karol Wisniewski
۳
۱
Jakub Maslowski
Finished
۰۱:۲۰
Wisniewski Bartlomiej
۰
۳
Makajew Maciej
Finished
۰۱:۳۰
Krzysztof Kotyl
۰
۳
Szymon Twardowski
Finished
۰۲:۰۰
Mikolaj Szalinski
۳
۰
Szymon Radlo
Finished
۰۲:۲۰
Michal Skorski
۳
۰
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۲:۳۵
Karol Wisniewski
۳
۰
Michal Galas
Finished
۰۲:۵۰
Jaroslaw Rolak
۰
۳
Makajew Maciej
Finished
۰۳:۰۰
Kacper Makowski
۱
۳
Adrian Eliasz
Finished
۰۳:۲۰
Krzysztof Kotyl
۳
۲
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۳:۳۰
Mikolaj Szalinski
۰
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۳:۵۰
Michal Skorski
۳
۲
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۴:۰۰
Adrian Eliasz
۳
۱
Szymon Radlo
Finished
۰۴:۲۰
Makajew Maciej
۳
۱
Szymon Twardowski
Finished
۰۴:۳۰
Kacper Makowski
۱
۳
Michal Galas
Finished
۰۴:۵۰
Krzysztof Kotyl
۳
۲
Jaroslaw Rolak
Finished
۰۵:۰۰
Karol Wisniewski
۳
۲
Szymon Radlo
Finished
۰۵:۲۰
Wisniewski Bartlomiej
۱
۳
Szymon Twardowski
Finished
۰۵:۳۰
Mikolaj Szalinski
۳
۰
Kacper Makowski
Finished
۰۵:۵۰
Michal Skorski
۱
۳
Makajew Maciej
Finished
۰۶:۰۰
Adrian Eliasz
۳
۰
Michal Galas
Finished
۰۶:۲۰
Karol Wisniewski
۳
۱
Kacper Makowski
Finished
۰۶:۵۰
Mikolaj Szalinski
۱
۳
Adrian Eliasz
Finished
۰۷:۲۰
Michal Galas
۲
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۷:۵۰
Karol Wisniewski
۱
۳
Adrian Eliasz
Finished
۰۸:۲۰
Kacper Makowski
۰
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۸:۵۰
Mikolaj Szalinski
۳
۰
Michal Galas
Finished
۰۹:۲۰
Mateusz Rutkowski
۱
۳
Arkadiusz Zuk
Finished
۰۹:۴۰
Mateusz Misiak
۳
۱
Szymon Twardowski
Finished
۱۰:۰۰
Krystian Kolodziej
۰
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۰:۱۰
Lukasz Jarocki
۳
۰
Michal Galas
Finished
۱۰:۲۰
Michal Minda
۲
۳
Sebastian Baran
Finished
۱۰:۳۰
Michal Murawski
۳
۱
Mikolaj Szalinski
Finished
۱۰:۴۰
Daniel Bak
۳
۱
Jakub Maslowski
Finished
۱۰:۵۰
Waclaw Suchecki
۱
۳
Zochniak Jakub
Finished
۱۱:۰۰
Mateusz Rutkowski
۳
۱
Krystian Kolodziej
Finished
۱۱:۱۰
Petr David
۳
۱
Marcin Jadczyk
Finished
۱۱:۲۰
Mateusz Misiak
۳
۱
Michal Minda
Finished
۱۱:۳۰
Mikolaj Szalinski
۲
۳
Arkadiusz Zuk
Finished
۱۱:۴۰
Lukasz Jarocki
۰
۳
Daniel Bak
Finished
۱۱:۵۰
Zochniak Jakub
۱
۳
Szymon Twardowski
Finished
۱۲:۰۰
Michal Murawski
۰
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۲:۱۰
Marcin Jadczyk
۳
۰
Michal Galas
Finished
۱۲:۲۰
Waclaw Suchecki
۱
۳
Sebastian Baran
Finished
۱۲:۳۰
Krystian Kolodziej
۰
۳
Arkadiusz Zuk
Finished
۱۲:۴۰
Petr David
۱
۳
Jakub Maslowski
Finished
۱۲:۵۰
Michal Minda
۳
۱
Szymon Twardowski
Finished
۱۳:۰۰
Mateusz Rutkowski
۲
۳
Michal Murawski
Finished
۱۳:۱۰
Daniel Bak
۳
۰
Michal Galas
Finished
۱۳:۲۰
Mateusz Misiak
۳
۰
Waclaw Suchecki
Finished
۱۳:۳۰
Mikolaj Szalinski
۰
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۳:۴۰
Lukasz Jarocki
۱
۳
Petr David
Finished
۱۳:۵۰
Zochniak Jakub
۳
۲
Sebastian Baran
Finished
۱۴:۰۰
Krystian Kolodziej
۲
۳
Michal Murawski
Finished
۱۴:۱۰
Marcin Jadczyk
۳
۰
Jakub Maslowski
Finished
۱۴:۲۰
Michal Minda
۳
۰
Waclaw Suchecki
Finished
۱۴:۳۰
Mateusz Rutkowski
۲
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۱۴:۴۰
Daniel Bak
۱
۳
Petr David
Finished
۱۴:۵۰
Mateusz Misiak
۰
۳
Zochniak Jakub
Finished
۱۵:۰۰
Maciej Podsiadlo
۳
۱
Arkadiusz Zuk
Finished
۱۵:۱۰
Lukasz Jarocki
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۵:۲۰
Sebastian Baran
۳
۱
Szymon Twardowski
Finished
۱۵:۳۰
Jakub Maslowski
۳
۰
Michal Galas
Finished
۱۵:۵۰
Michal Minda
۰
۳
Zochniak Jakub
Finished
۱۶:۰۰
Michal Murawski
۰
۳
Arkadiusz Zuk
Finished
۱۶:۱۰
Daniel Bak
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۶:۲۰
Waclaw Suchecki
۰
۳
Szymon Twardowski
Finished
۱۶:۳۰
Mateusz Rutkowski
۳
۰
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۶:۴۰
Petr David
۳
۱
Michal Galas
Finished
۱۶:۵۰
Mateusz Misiak
۲
۳
Sebastian Baran
Finished
۱۷:۰۰
Lukasz Jarocki
۳
۰
Jakub Maslowski
Finished
۱۷:۲۰
Mateusz Rutkowski
۳
۱
Michal Murawski
Finished
۱۷:۴۰
Arkadiusz Zuk
۳
۱
Adrian Eliasz
Finished
۱۸:۱۰
Karol Wisniewski
۰
۳
Petr David
Finished
۱۸:۲۰
Michal Minda
۰
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۸:۴۰
Marcin Jadczyk
۳
۱
Krystian Kolodziej
Finished
۱۸:۵۰
Mateusz Rutkowski
۱
۳
Arkadiusz Zuk
Finished
۱۹:۱۰
Artur Daniel
۳
۲
Lukasz Jarocki
Finished
۱۹:۲۰
Maciej Podsiadlo
۳
۰
Michal Murawski
Finished
۱۹:۴۰
Karol Wisniewski
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۱۹:۵۰
Michal Minda
۲
۳
Adrian Eliasz
Finished
۲۰:۱۰
Lukasz Jarocki
۱
۳
Petr David
Finished
۲۰:۲۰
Arkadiusz Zuk
۰
۳
Michal Murawski
Finished
۲۰:۴۰
Artur Daniel
۳
۱
Krystian Kolodziej
Finished
۲۰:۵۰
Mateusz Rutkowski
۱
۱
Michal Minda
inprogress
۲۱:۱۰
Marcin Jadczyk
۰
۰
Petr David
inprogress
۲۱:۲۰
Maciej Podsiadlo
-
-
Adrian Eliasz
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۰
Karol Wisniewski
-
-
Artur Daniel
بازی شروع نشده است
۲۱:۵۰
Arkadiusz Zuk
-
-
Michal Minda
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۰
Lukasz Jarocki
-
-
Krystian Kolodziej
بازی شروع نشده است
۲۲:۲۰
  Russia Liga Pro
Bazilevsky Vitaly
۲
۳
Artem Chernov
Finished
۱۶:۱۵
Orlov Oleg
۲
۳
Evgeny Voronkov
Finished
۱۶:۱۵
Ivanov Alexander
۳
۱
Polyakov Petr
Finished
۰۰:۰۰
Igor Mihaylov
۲
۳
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۰:۱۵
Andrey Prokhorov
۳
۲
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۰:۱۵
Maksim Dukhin
۲
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۰:۲۰
Alexey Uvarov
۳
۲
Mikhail Reznikov
Finished
۰۰:۴۵
Aleksandr Fedosov
۳
۱
Maksim Mameka
Finished
۰۰:۴۵
Polyakov Petr
۲
۳
Andrey Artemov
Finished
۰۱:۰۰
Vasiliy Rudenko
۳
۰
Denisov Alexey
Finished
۰۱:۱۵
Evgeniy Ilyukhin
۰
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۱:۱۵
Ivanov Alexander
۲
۳
Maksim Dukhin
Finished
۰۱:۳۰
Andrey Prokhorov
۳
۲
Alexey Uvarov
Finished
۰۱:۴۵
Igor Mihaylov
۲
۳
Aleksandr Fedosov
Finished
۰۱:۴۵
Andrey Artemov
۰
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۲:۰۰
Denisov Alexey
۳
۱
Maksim Mameka
Finished
۰۲:۱۵
Vladislav Chakhur
۳
۰
Mikhail Reznikov
Finished
۰۲:۱۵
Polyakov Petr
۳
۲
Maksim Dukhin
Finished
۰۲:۳۰
Evgeniy Ilyukhin
۳
۱
Alexey Uvarov
Finished
۰۲:۴۵
Vasiliy Rudenko
۱
۳
Aleksandr Fedosov
Finished
۰۲:۴۵
Oleg Kutuzov
۳
۰
Ivanov Alexander
Finished
۰۳:۰۰
Mikhail Reznikov
۱
۳
Andrey Prokhorov
Finished
۰۳:۱۵
Maksim Mameka
۳
۱
Igor Mihaylov
Finished
۰۳:۱۵
Maksim Dukhin
۳
۲
Andrey Artemov
Finished
۰۳:۳۰
Alexey Uvarov
۰
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۳:۴۵
Aleksandr Fedosov
۳
۲
Denisov Alexey
Finished
۰۳:۴۵
Oleg Kutuzov
۱
۳
Polyakov Petr
Finished
۰۴:۰۰
Mikhail Reznikov
۳
۲
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۴:۱۵
Maksim Mameka
۲
۳
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۴:۱۵
Andrey Artemov
۳
۱
Ivanov Alexander
Finished
۰۴:۳۰
Denisov Alexey
۳
۲
Igor Mihaylov
Finished
۰۴:۴۵
Vladislav Chakhur
۳
۰
Andrey Prokhorov
Finished
۰۴:۴۵
Evgeny Kalashnikov
۳
۰
Nikita Sukharnikov
Finished
۰۸:۱۵
Vladimir Ippolitov
۰
۳
Vladimir Pustoselov
Finished
۰۸:۱۵
Damir Bedretdinov
۳
۱
Albert Bogomolov
Finished
۰۸:۳۰
Viktor Rakhmanovskii
۳
۰
Alexander Klavdenkov
Finished
۰۸:۳۰
Makarkin Vladimir
۳
۱
Vasily Shirshov
Finished
۰۸:۴۵
Oleg Borisovich Manuylov
۰
۳
Savinsky Aleksandr
Finished
۰۸:۴۵
Vladimir Zhigalov
۳
۲
Damir Bedretdinov
Finished
۰۹:۰۰
Yuri Gavrilov
۳
۱
Yaroslav Troyanov
Finished
۰۹:۰۰
Vladimir Pustoselov
۳
۲
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۰۹:۱۵
Alexander Klavdenkov
۲
۳
Yuri Gavrilov
Finished
۰۹:۳۰
Savinsky Aleksandr
۳
۱
Vladimir Ippolitov
Finished
۰۹:۴۵
Vasily Shirshov
۳
۲
Evgeny Kalashnikov
Finished
۰۹:۴۵
Yaroslav Troyanov
۰
۳
Viktor Rakhmanovskii
Finished
۱۰:۰۰
Evgeny Kalashnikov
۳
۱
Makarkin Vladimir
Finished
۱۰:۱۵
Vladimir Ippolitov
۳
۱
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۱۰:۱۵
Viktor Rakhmanovskii
۱
۳
Yuri Gavrilov
Finished
۱۰:۳۰
Vladimir Zhigalov
۳
۰
Albert Bogomolov
Finished
۱۰:۳۰
Vladimir Pustoselov
۱
۳
Savinsky Aleksandr
Finished
۱۰:۴۵
Nikita Sukharnikov
۲
۳
Vasily Shirshov
Finished
۱۰:۴۵
Alexander Klavdenkov
۳
۰
Yaroslav Troyanov
Cancelled
۱۱:۰۰
Vladimir Slesarev
۳
۱
Alexander Skrebnev
Finished
۱۲:۰۰
Armen Pomazkov
۳
۰
Valery Kutin
Finished
۱۲:۱۵
Aleksey Lobanov
۲
۳
Grigorii Zhukov
Finished
۱۲:۱۵
Maksim Chechulin
۱
۳
Oleg Zyuganov
Finished
۱۲:۳۰
Aleksei Naumov
۳
۱
Ilya Novikov
Finished
۱۲:۴۵
Kozyrev Andrei
۱
۳
Sergey Gushchin
Finished
۱۲:۴۵
Gleb Golovanov
۲
۳
Damir Bedretdinov
Finished
۱۳:۰۰
Alexander Skrebnev
۲
۳
Maksim Chechulin
Finished
۱۳:۰۰
Valery Kutin
۰
۳
Kozyrev Andrei
Finished
۱۳:۱۵
Grigorii Zhukov
۰
۳
Aleksei Naumov
Finished
۱۳:۱۵
Oleg Zyuganov
۳
۱
Vladimir Slesarev
Finished
۱۳:۳۰
Ilya Novikov
۳
۰
Aleksey Lobanov
Finished
۱۳:۴۵
Sergey Gushchin
۱
۳
Armen Pomazkov
Finished
۱۳:۴۵
Vladimir Slesarev
۱
۳
Maksim Chechulin
Finished
۱۴:۰۰
Armen Pomazkov
۳
۱
Kozyrev Andrei
Finished
۱۴:۱۵
Aleksey Lobanov
۰
۳
Aleksei Naumov
Finished
۱۴:۱۵
Alexander Skrebnev
۰
۳
Oleg Zyuganov
Finished
۱۴:۳۰
Grigorii Zhukov
۳
۰
Ilya Novikov
Finished
۱۴:۴۵
Valery Kutin
۳
۱
Sergey Gushchin
Finished
۱۴:۴۵
Evgeniy Samokha
۲
۲
Igor Meteleshko
Finished
۱۶:۰۰
Roman Chernyi
۳
۱
Stanislav Andreev
Finished
۱۶:۳۰
Sergey Telegin
۳
۱
Vadim Putilovsky
Finished
۱۶:۳۰
Sergey Lanin
۳
۰
Andrei Khanevskii
Finished
۱۶:۴۵
Dmitry Petrochenko
۰
۳
Danila Andreev
Finished
۱۶:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۲
Maksim Safronov
Finished
۱۷:۰۰
Igor Meteleshko
۳
۱
Roman Chernyi
Finished
۱۷:۰۰
Evgeny Voronkov
۰
۳
Sergey Lanin
Finished
۱۷:۱۵
Vadim Putilovsky
۳
۰
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۱۷:۳۰
Stanislav Andreev
۳
۲
Evgeniy Samokha
Finished
۱۷:۳۰
Artem Chernov
۳
۰
Dmitry Petrochenko
Finished
۱۷:۴۵
Danila Andreev
۳
۱
Bazilevsky Vitaly
Finished
۱۷:۴۵
Andrei Khanevskii
۱
۳
Orlov Oleg
Finished
۱۷:۴۵
Evgeniy Samokha
۳
۰
Roman Chernyi
Finished
۱۸:۰۰
Maksim Safronov
۰
۳
Sergey Telegin
Finished
۱۸:۰۰
Artem Chernov
۳
۱
Danila Andreev
Finished
۱۸:۱۵
Orlov Oleg
۳
۱
Sergey Lanin
Finished
۱۸:۱۵
Sergey Telegin
۳
۱
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۱۸:۳۰
Igor Meteleshko
۳
۲
Stanislav Andreev
Finished
۱۸:۳۰
Evgeny Voronkov
۰
۳
Andrei Khanevskii
Cancelled
۱۸:۴۵
Bazilevsky Vitaly
۱
۳
Dmitry Petrochenko
Finished
۱۸:۴۵
Vadim Putilovsky
۲
۳
Maksim Safronov
Finished
۱۹:۰۰
Evgeniy Samokha
-
-
Igor Meteleshko
Postponed
۱۹:۳۰
Orlov Oleg
۰
۳
Sergey Lanin
Finished
۱۹:۴۵
Igor Zemit
۲
۳
Anton Sokolov
Finished
۲۰:۰۰
Evgeny Kupryakov
۲
۳
Aleksandr Ivanovich Frolov
Finished
۲۰:۰۵
Evgeny Kalashnikov
۱
۳
Evgeny Shishko
Finished
۲۰:۱۵
Artem Denisov
۲
۳
Sergey Morozov
Finished
۲۰:۳۰
Alexander Alexeev
۱
۳
Denis Zhevna
inprogress
۲۰:۳۰
Pavel Lukyanov
۰
۳
Denis Komarov
Finished
۲۰:۴۵
Girevenkov Alik
۳
۰
Kuznetsov Alexey
Finished
۲۰:۴۵
Egor Markelov
۱
۱
Mikhail Petrov
inprogress
۲۱:۰۰
Anton Sokolov
۲
۱
Alexander Alexeev
inprogress
۲۱:۰۰
Aleksandr Ivanovich Frolov
۱
۰
Pavel Lukyanov
inprogress
۲۱:۰۵
Evgeny Shishko
۱
۰
Girevenkov Alik
inprogress
۲۱:۱۵
Denis Zhevna
-
-
Igor Zemit
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Denis Komarov
-
-
Evgeny Kupryakov
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Igor Zemit
-
-
Alexander Alexeev
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Evgeny Kalashnikov
-
-
Girevenkov Alik
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Evgeny Kupryakov
-
-
Pavel Lukyanov
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Europe European Champions League Women
Tailakova Mariia
۳
۲
Nina Mittelham
Finished
۰۰:۰۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Davit Vardanyan
۳
۰
Artem Arutiunyan
Finished
۰۰:۱۰
Ashot Shapaghatyan
۳
۰
Ararat Smoyan
Finished
۰۰:۳۰
Ishkhan Avetisyan
۰
۳
Samvel Parsadanyan
Finished
۰۰:۳۰
Alexander Sahakyan
۳
۲
Hayk Kujoyan
Finished
۰۰:۵۰
Vahe Hambardzumyan
۰
۳
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۰:۵۰
Ararat Smoyan
۲
۳
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۱:۱۰
Ashot Shapaghatyan
۳
۰
Samvel Parsadanyan
Finished
۰۱:۱۰
Ishkhan Avetisyan
۳
۱
Hayk Kujoyan
Finished
۰۱:۳۰
Vahe Hambardzumyan
۲
۳
Alexander Sahakyan
Finished
۰۱:۳۰
Ashot Shapaghatyan
۱
۳
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۱:۵۰
Samvel Parsadanyan
۳
۱
Hayk Kujoyan
Finished
۰۱:۵۰
Ararat Smoyan
۳
۰
Alexander Sahakyan
Finished
۰۲:۱۰
Ishkhan Avetisyan
۳
۰
Vahe Hambardzumyan
Finished
۰۲:۱۰
Ashot Shapaghatyan
۳
۰
Hayk Kujoyan
Finished
۰۲:۳۰
Gevorg Baghdasaryan
۳
۰
Alexander Sahakyan
Finished
۰۲:۳۰
Ararat Smoyan
۰
۳
Ishkhan Avetisyan
Finished
۰۲:۵۰
Samvel Parsadanyan
۳
۰
Vahe Hambardzumyan
Finished
۰۲:۵۰
Hayk Kujoyan
۳
۰
Vahe Hambardzumyan
Finished
۰۳:۱۰
Ashot Shapaghatyan
۳
۱
Alexander Sahakyan
Finished
۰۳:۱۰
Gevorg Baghdasaryan
۳
۰
Ishkhan Avetisyan
Finished
۰۳:۳۰
Samvel Parsadanyan
۳
۰
Ararat Smoyan
Finished
۰۳:۳۰
Ashot Shapaghatyan
۳
۰
Vahe Hambardzumyan
Finished
۰۳:۵۰
Alexander Sahakyan
۱
۳
Ishkhan Avetisyan
Finished
۰۳:۵۰
David Ghotanyan
۳
۰
Hovhannes Julhakyan
Finished
۰۸:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۳
۰
Andranik Sahakyan
Finished
۰۸:۳۰
Avet Vasilyan
۳
۲
Mnatsakan Ghazaryan
Finished
۰۸:۵۰
Murad Asatryan
۰
۳
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۰۸:۵۰
Sergey Simonyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۰۹:۱۰
Gevorg Abrahamyan
۳
۰
Hovhannes Julhakyan
Finished
۰۹:۱۰
Andranik Sahakyan
۰
۳
Mnatsakan Ghazaryan
Finished
۰۹:۳۰
David Ghotanyan
۰
۳
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۰۹:۳۰
Murad Asatryan
۲
۳
Sergey Simonyan
Finished
۰۹:۵۰
Avet Vasilyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۰۹:۵۰
Hovhannes Julhakyan
۰
۳
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۱۰:۱۰
Gevorg Abrahamyan
۳
۲
Mnatsakan Ghazaryan
Finished
۱۰:۱۰
David Ghotanyan
۳
۲
Sergey Simonyan
Finished
۱۰:۳۰
Andranik Sahakyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۱۰:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۰
۳
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۱۰:۵۰
Avet Vasilyan
۰
۳
Murad Asatryan
Finished
۱۰:۵۰
Hovhannes Julhakyan
۰
۳
Sergey Simonyan
Finished
۱۱:۱۰
Mnatsakan Ghazaryan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۱۱:۱۰
David Ghotanyan
۲
۳
Avet Vasilyan
Finished
۱۱:۳۰
Andranik Sahakyan
۰
۳
Murad Asatryan
Finished
۱۱:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۱
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۱۱:۵۰
Varuzhan Baghdasaryan
۳
۰
Sergey Simonyan
Finished
۱۲:۰۰
Hovhannes Julhakyan
۳
۲
Avet Vasilyan
Finished
۱۲:۵۰
Mnatsakan Ghazaryan
۳
۰
Murad Asatryan
Finished
۱۲:۵۰
Gevorg Abrahamyan
۰
۳
Sergey Simonyan
Finished
۱۳:۱۰
Andranik Sahakyan
۰
۳
David Ghotanyan
Finished
۱۳:۱۰
Varuzhan Baghdasaryan
۳
۰
Avet Vasilyan
Finished
۱۳:۳۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۰
Murad Asatryan
Finished
۱۳:۳۰
Hovhannes Julhakyan
۲
۳
Andranik Sahakyan
Finished
۱۳:۵۰
Mnatsakan Ghazaryan
۲
۳
David Ghotanyan
Finished
۱۳:۵۰
Sergey Simonyan
۰
۳
Avet Vasilyan
Finished
۱۴:۱۰
Gevorg Abrahamyan
۳
۰
Murad Asatryan
Finished
۱۴:۱۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۱
David Ghotanyan
Finished
۱۴:۳۰
Varuzhan Baghdasaryan
۳
۰
Andranik Sahakyan
Finished
۱۴:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۳
۰
Avet Vasilyan
Finished
۱۴:۵۰
Sergey Simonyan
۳
۱
Andranik Sahakyan
Finished
۱۵:۱۰
Murad Asatryan
۰
۳
David Ghotanyan
Finished
۱۵:۱۰
Varuzhan Baghdasaryan
۳
۰
Mnatsakan Ghazaryan
Finished
۱۵:۳۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۱
Hovhannes Julhakyan
Finished
۱۵:۳۰
Gevorg Abrahamyan
۰
۳
David Ghotanyan
Finished
۱۵:۵۰
Avet Vasilyan
۳
۱
Andranik Sahakyan
Finished
۱۵:۵۰
Sergey Simonyan
۳
۲
Mnatsakan Ghazaryan
Finished
۱۶:۱۰
Murad Asatryan
۳
۱
Hovhannes Julhakyan
Finished
۱۶:۱۰
Ruben Galbakyan
۳
۰
Davit Mirzoyan
Finished
۱۶:۳۰
Sergey Dallaqyan
۰
۳
Narek Stepanyan
Finished
۱۶:۵۰
Sergey Avanesyan
۰
۳
Ruben Galbakyan
Finished
۱۷:۱۰
Sergey Dallaqyan
۱
۳
Artem Arutiunyan
Finished
۱۷:۳۰
Narek Stepanyan
۱
۳
Ruben Galbakyan
Finished
۱۷:۵۰
Sergey Avanesyan
۳
۱
Davit Mirzoyan
Finished
۱۸:۱۰
Sergey Dallaqyan
۰
۳
Ruben Galbakyan
Finished
۱۸:۳۰
Davit Mirzoyan
۱
۳
Narek Stepanyan
Finished
۱۸:۵۰
Artem Arutiunyan
۰
۳
Ruben Galbakyan
Finished
۱۹:۱۰
Ruben Galbakyan
۳
۰
Davit Vardanyan
Finished
۲۰:۵۰
  World TT-CUP
Marek Kulisek
۰
۳
Jan Hendrych
Finished
۰۰:۲۰
Martin Lepka
۲
۳
Martin Boltik
Finished
۰۰:۲۵
Petr Semrad
۰
۳
Jan Hendrych
Finished
۰۰:۵۰
Hluchy Marek
۳
۱
Tomas Krejci
Finished
۰۰:۵۵
Sochor Miroslav
۱
۳
Marek Kulisek
Finished
۰۱:۲۰
Martin Lepka
۱
۳
Tomas Krejci
Finished
۰۱:۲۵
Martin Boltik
۱
۳
Hluchy Marek
Finished
۰۱:۵۵
Jan Hendrych
۱
۳
Marek Kulisek
Finished
۰۲:۲۰
Hluchy Marek
۱
۳
Tomas Krejci
Finished
۰۲:۵۵
Vitalijs Glazunovs
۳
۱
Arturs Rudnikovs
Finished
۱۰:۰۵
Kalle Kask
۱
۳
Stanislav Kruti
Finished
۱۰:۱۵
Kirills Jahontovs
۳
۰
Andrejs Cemirtans
Finished
۱۰:۳۵
Elvis Libene
۳
۰
Valdek Putkemaa
Finished
۱۰:۴۵
Petr Semrad
۲
۳
Ruzicka Josef
Finished
۱۰:۵۰
Vitalijs Glazunovs
۳
۲
Andrejs Cemirtans
Finished
۱۱:۰۵
Kalle Kask
۰
۳
Valdek Putkemaa
Finished
۱۱:۱۵
Martin Dolezal
۳
۱
Pasek Dominik
Finished
۱۱:۲۰
Pavel Kocabek
۳
۱
Jan Trefny
Finished
۱۱:۲۵
Arturs Rudnikovs
۱
۳
Kirills Jahontovs
Finished
۱۱:۳۵
Stanislav Kruti
۰
۳
Elvis Libene
Finished
۱۱:۴۵
Petr Semrad
۱
۳
Pasek Dominik
Finished
۱۱:۵۰
Christian Kratochvil
۰
۳
Andrei Knazik
Finished
۱۱:۵۵
Vitalijs Glazunovs
۲
۳
Kirills Jahontovs
Finished
۱۲:۰۵
Kalle Kask
۰
۳
Elvis Libene
Finished
۱۲:۱۵
Ruzicka Josef
۲
۳
Martin Dolezal
Finished
۱۲:۲۰
Pavel Kocabek
۲
۳
Andrei Knazik
Finished
۱۲:۲۵
Andrejs Cemirtans
۳
۲
Arturs Rudnikovs
Finished
۱۲:۳۵
Valdek Putkemaa
۱
۳
Stanislav Kruti
Finished
۱۲:۴۵
Petr Semrad
۱
۳
Martin Dolezal
Finished
۱۲:۵۰
Jan Trefny
۱
۳
Christian Kratochvil
Finished
۱۲:۵۵
Pasek Dominik
۳
۲
Ruzicka Josef
Finished
۱۳:۲۰
Pavel Kocabek
۱
۳
Christian Kratochvil
Finished
۱۳:۲۵
Elvis Libene
۳
۱
Stanislav Kruti
Finished
۱۳:۴۵
Andrei Knazik
۳
۱
Jan Trefny
Finished
۱۳:۵۵
Martin Dolezal
۲
۳
Pasek Dominik
Finished
۱۴:۳۰
Frantisek Dvorak
۳
۲
Jan Prokes
Finished
۱۴:۵۰
Andrei Knazik
۱
۳
Christian Kratochvil
Finished
۱۴:۵۵
Jan Zalesky
۳
۰
Simon Matousch
Finished
۱۵:۲۰
Martin Filipek
۳
۲
Frantisek Korenek
Finished
۱۵:۲۵
Frantisek Dvorak
۳
۲
Simon Matousch
Finished
۱۵:۵۰
Hejda Vaclav Jr.
۳
۱
Zdenek Zahradka
Finished
۱۵:۵۵
Jan Prokes
۲
۳
Jan Zalesky
Finished
۱۶:۲۰
Martin Filipek
۳
۱
Zdenek Zahradka
Finished
۱۶:۲۵
Frantisek Dvorak
۳
۲
Jan Zalesky
Finished
۱۶:۵۰
Frantisek Korenek
۳
۰
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۶:۵۵
Simon Matousch
۳
۱
Jan Prokes
Finished
۱۷:۲۰
Martin Filipek
۲
۳
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۷:۲۵
Zdenek Zahradka
۰
۳
Frantisek Korenek
Finished
۱۷:۵۵
Frantisek Dvorak
۳
۱
Jan Zalesky
Finished
۱۸:۲۰
Matej Beran
۲
۳
Tomas Beran
Finished
۱۸:۵۰
Frantisek Korenek
۳
۱
Martin Filipek
Finished
۱۸:۵۵
Vladimir Hnilica
۳
۱
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۹:۲۰
Frantisek Camr
۲
۳
David Jicha
Finished
۱۹:۲۵
Edvinas Tamashauskas
۳
۰
Arvi Tammoja
Finished
۱۹:۴۵
Matej Beran
۳
۰
Hejda Vaclav Jr.
Finished
۱۹:۵۰
Tomas Flicek
۳
۱
Andrej Grossu
Finished
۱۹:۵۵
Maksims Vovks
۳
۱
Evgenijs Terentjevs
Finished
۲۰:۰۵
Timo Siim
۳
۲
Vladimir Sastin
Finished
۲۰:۱۵
Tomas Beran
۳
۱
Vladimir Hnilica
Finished
۲۰:۲۰
Frantisek Camr
۲
۳
Andrej Grossu
Finished
۲۰:۲۵
Aleksandrs Sinica
۱
۳
Janis Ruselis
Finished
۲۰:۳۵
Edvinas Tamashauskas
۰
۳
Vladimir Sastin
Finished
۲۰:۴۵
Matej Beran
۱
۳
Vladimir Hnilica
Finished
۲۰:۵۰
David Jicha
۱
۰
Tomas Flicek
inprogress
۲۰:۵۵
Maksims Vovks
۳
۱
Janis Ruselis
Finished
۲۱:۰۵
Arvi Tammoja
۱
۰
Timo Siim
inprogress
۲۱:۱۵
Hejda Vaclav Jr.
۰
۰
Tomas Beran
inprogress
۲۱:۲۰
Frantisek Camr
-
-
Tomas Flicek
بازی شروع نشده است
۲۱:۲۵
Evgenijs Terentjevs
-
-
Aleksandrs Sinica
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۵
Edvinas Tamashauskas
-
-
Timo Siim
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Andrej Grossu
-
-
David Jicha
بازی شروع نشده است
۲۱:۵۵
Maksims Vovks
-
-
Aleksandrs Sinica
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۵
Vladimir Sastin
-
-
Arvi Tammoja
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Czech Republic TT Star Series
Michal Blinka
-
-
Romualdo Manna
Finished
۱۲:۱۵
Matej Stach
۳
۰
Krystof Prida
Finished
۱۲:۴۵
Roman Rezetka
۰
۳
Amirreza Abbasi
Finished
۱۳:۱۵
Matej Stach
۰
۳
Roman Rezetka
Finished
۱۴:۴۵
Matej Stach
۰
۳
Michal Blinka
Finished
۱۷:۱۵
Romualdo Manna
۳
۱
Krystof Prida
Finished
۱۷:۴۵
  Belarus Liga Pro
Sergei Sapega
۳
۰
Alexey Kulesh
Finished
۱۲:۳۰
Andrei Smirnov
۳
۲
Sergey Kuznetsov
Finished
۱۳:۰۰
Alexey Kulesh
۱
۳
Andrei Smirnov
Finished
۱۳:۳۰
Sergey Kuznetsov
۲
۳
Sergei Sapega
Finished
۱۴:۰۰
Sergei Sapega
۰
۳
Andrei Smirnov
Finished
۱۴:۳۰
Alexey Kulesh
۰
۳
Sergey Kuznetsov
Finished
۱۵:۰۰
Evgenii Kozich
۳
۱
Anton Mokei
Finished
۱۶:۳۰
Aleksei Kuchuk
۱
۳
Sergei Lysakovskii
Finished
۱۷:۰۰
Anton Mokei
۱
۳
Aleksei Kuchuk
Finished
۱۷:۳۰
Sergei Lysakovskii
۲
۳
Evgenii Kozich
Finished
۱۸:۰۰
Evgenii Kozich
۳
۲
Aleksei Kuchuk
Finished
۱۸:۳۰
Anton Mokei
۳
۲
Sergei Lysakovskii
Finished
۱۹:۰۰
Igor Martychan
۰
۳
Kiriil Skochelenkov
Finished
۲۰:۳۰
Anton Lazarevskii
۱
۳
Anatolii Tokarevskii
Finished
۲۱:۰۰
Kiriil Skochelenkov
-
-
Anton Lazarevskii
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Armenia Armenia ITT CUP Women
Asya Poghosyan
۲
۳
Yana Petrosyan
Finished
۱۶:۳۰
Valentina Asoyan
۳
۱
Emilya Papikyan
Finished
۱۶:۵۰
Milena Gazaryan
۱
۳
Mane Maralovyan
Finished
۱۷:۱۰
Hermine Vardanyan
۳
۲
Yana Petrosyan
Finished
۱۷:۳۰
Asya Poghosyan
۳
۱
Mane Maralovyan
Finished
۱۷:۵۰
Valentina Asoyan
۳
۰
Milena Gazaryan
Finished
۱۸:۱۰
Hermine Vardanyan
۳
۲
Emilya Papikyan
Finished
۱۸:۳۰
Yana Petrosyan
۲
۳
Mane Maralovyan
Finished
۱۸:۵۰
Asya Poghosyan
۰
۳
Valentina Asoyan
Finished
۱۹:۱۰
Hermine Vardanyan
۳
۰
Mane Maralovyan
Finished
۱۹:۳۰
Yana Petrosyan
۳
۱
Valentina Asoyan
Finished
۲۰:۵۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید