0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World FIFA World Cup - Knockout Stage
France
۰
۰
Poland
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal League Cup, Group D
CD Trofense
۱
۱
Pacos Ferreira
Finished
۰۰:۱۵
  Hong Kong Premier League
Hong Kong U23 Football Team
۰
۵
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
CD Canillas
۱
۱
Ursaria
Finished
۱۴:۰۰
CF Fuenlabrada Promesas
۰
۲
CD Galapagar
Finished
۱۳:۳۰
Real Aranjuez
۰
۳
Rayo Vallecano B
Finished
۱۴:۰۰
Getafe B
۳
۱
Las Rozas CF
Finished
۱۴:۰۰
Cuc Villalba
۴
۳
Paracuellos Antamira
Finished
۱۴:۰۰
CF Trival Valderas Alcorcon
۲
۱
RSC Internacional FC
Finished
۱۴:۰۰
CF Pozuelo de Alarcon
۰
۰
RSD Alcala Henares
Finished
۱۴:۳۰
CD Mostoles
۰
۱
AD Torrejon CF
Finished
۱۴:۳۰
  Italy Serie A Women
Sassuolo (W)
۲
۲
Parma (W)
Finished
۱۵:۰۰
Como (W)
۲
۳
Fiorentina (W)
inprogress
۱۷:۰۰
AC Milan (W)
۰
۲
AS Roma (W)
Finished
۱۷:۰۰
  World Friendly Club Matches
Tenerife
۰
۴
Brondby I.F.
Finished
۱۵:۳۰
Adana Demirspor
۲
۵
Maccabi Tel-Aviv
inprogress
۱۷:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
۰
۱
Union Deportiva Almeria
Finished
۱۴:۳۰
KV Kortrijk
۱
۰
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۴:۳۰
Cambuur Leeuwarden
۱
۱
Heracles Almelo
Finished
۱۶:۰۰
NAC Breda
۰
۲
KV Mechelen
Finished
۱۶:۳۰
Olympiakos Piraeus FC
۱
۲
Standard Liege
inprogress
۱۷:۳۰
  Cyprus 2. Division
Olympiada Lympion
۰
۱
Ethnikos Achnas FC
Finished
۱۶:۰۰
Omonia 29th May
۱
۰
Achyronas Onisillos
Finished
۱۶:۰۰
Omonia FC Aradippou
۱
۴
AE Zakakiou
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Regionalliga North
Bremer SV
۴
۰
Weiche Flensburg 08
Finished
۱۵:۳۰
Eintracht Norderstedt
۳
۱
SSV Jeddeloh
Finished
۱۶:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۴
۰
SV Atlas Delmenhorst
Finished
۱۶:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
۰
۰
Teutonia Ottensen
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Phoenix Luebeck
۰
۰
TuS Blau-Weiss Lohne
Finished
۱۶:۳۰
Drochtersen / Assel
۲
۱
SV Werder Bremen II
inprogress
۱۷:۳۰
  Kenya Premier League
Tusker FC
۱
۰
AFC Leopards
Finished
۱۵:۳۰
Bandari FC
۰
۱
Kenya Commercial Bank Nairobi
Finished
۱۵:۳۰
Nairobi City Stars
۱
۲
FC Talanta
Finished
۱۵:۳۰
  Hungary NB II
MTK Budapest
۵
۲
Gyirmot
Finished
۱۵:۳۰
Budafoki MTE-Ujbuda
۱
۱
Duna Aszfalt Tiszakecske
Finished
۱۵:۳۰
Szentlorinc SE
۱
۱
Kazincbarcika BSC
Finished
۱۵:۳۰
Dorogi FC
۱
۰
Pecsi MFC
Finished
۱۵:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۰
۱
FC Ajka
Finished
۱۵:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۱
۱
Soroksar SC
Finished
۱۵:۳۰
Csakvar TK
۱
۱
Gyori ETO FC
Finished
۱۵:۳۰
Szeged-Csanad Grosics
۱
۱
Nyiregyhaza Spartacus FC
inprogress
۱۷:۳۰
Kozarmisleny SE
۰
۰
BFC Siofok
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain LaLiga 2
FC Andorra
۰
۱
FC Cartagena
Finished
۱۶:۳۰
Racing Santander
۰
۰
Lugo
inprogress
۱۸:۴۵
  Germany Regionalliga Northeast
Greifswalder FC
۱
۱
Luckenwalde
Finished
۱۵:۳۰
FC Rot-Weiss Erfurt
۲
۲
FC Energie Cottbus
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotive Leipzig
۰
۰
Chemnitzer FC
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Utas Usakspor
۲
۳
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۴:۳۰
Balikesirspor
۱
۱
Adiyaman FK
Finished
۱۴:۳۰
Fethiyespor
۱
۰
Kirklarelispor
Finished
۱۳:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۱
۱
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Pazarspor
۱
۱
1461 Trabzonspor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Real Betis B
۰
۰
Sanluqueno
Finished
۱۴:۰۰
CD San Roque de Lepe
۱
۱
Cadiz B
Finished
۱۴:۳۰
Juventud Torremolinos CF
۱
۲
FC Cartagena II
Finished
۱۴:۳۰
CD Utera
۰
۴
Sevilla Atletico
Finished
۱۴:۳۰
Velez CF
۲
۲
Mar Menor
Finished
۱۴:۳۰
Xerez Deportivo FC
۰
۱
Recreativo de Huelva
Finished
۱۴:۳۰
UCAM Murcia
۱
۱
CD El Ejido 2012
Finished
۱۴:۳۰
Yeclano Deportivo
-
-
Antequera CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany Bundesliga U19
FC Augsburg U19
۱
۱
FSV Mainz 05 U19
Finished
۱۳:۳۰
Fortuna Dusseldorf U19
۰
۴
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۳:۳۰
Hannover 96 U19
۴
۰
1 FC Union Berlin U19
Finished
۱۳:۳۰
Borussia Dortmund U19
۱
۰
MSV Duisburg U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Koln U19
۱
۰
Preussen Munster U19
Finished
۱۵:۳۰
Unterhaching U19
۲
۱
Eintracht Frankfurt U19
Finished
۱۳:۳۰
SV Eintracht Trier U19
۰
۶
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۳:۳۰
Paderborn U19
۰
۳
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۳:۳۰
Hertha Zehlendorf U19
۱
۲
FC Magdeburg U19
Finished
۱۵:۳۰
TSG Hoffenheim U19
۷
۰
Astoria Walldorf U19
Finished
۱۵:۳۰
FC St. Pauli U19
۳
۰
Holstein Kiel U19
Finished
۱۶:۳۰
  Hong Kong 1st Division
Metro Gallery FC
۱
۲
Wong Tai Sin
Finished
۱۱:۳۰
Kwai Tsing
۱
۷
South China FC
Finished
۱۱:۰۰
Sha Tin
۱
۳
Kowloon City
Finished
۱۱:۰۰
Citizen AA
۱
۲
Central & Western
Finished
۱۱:۰۰
Wing Yee Ft
۱
۱
Hoi King
Finished
۱۱:۰۰
Yuen Long FC
۱
۰
North District FC
Finished
۱۱:۰۰
Eastern District
۳
۶
Happy Valley
Finished
۱۱:۰۰
  China League One
Suzhou Dongwu
۰
۰
Beijing BG
Finished
۰۹:۳۰
Nanjing Fengfan
۱
۳
Shanghai Jiading
Finished
۰۹:۳۰
Qingdao Youth Island
۲
۱
Tianshan Leopard F.C
Finished
۰۹:۳۰
Zibo Cuju
۱
۲
Jiangxi Liansheng
Finished
۰۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Lleida
۲
۰
Ibiza Islas Pitiusas
Finished
۱۴:۳۰
SD Formentera
۲
۰
AE Prat
Finished
۱۳:۳۰
Saguntino
۰
۰
Ebro
Finished
۱۴:۳۰
Terrassa CF
۱
۰
RCD Mallorca B
Finished
۱۴:۳۰
CE Manresa
۱
۲
CF Badalona
Finished
۱۴:۳۰
SCR Pena Deportiva
۰
۱
RCD Espanyol B
Finished
۱۴:۳۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۱
۱
UD Alzira
Finished
۱۵:۳۰
UE Olot
-
-
Hercules Alicante
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Luxembourg National Division
F91 Dudelange
۲
۰
FC Victoria Rosport
inprogress
۱۷:۰۰
FC Swift Hesperange
۱
۰
Wiltz
inprogress
۱۸:۳۰
CS Fola Esch
۰
۱
US Hostert
inprogress
۱۷:۳۰
FC Differdange 03
۲
۱
Niedercorn Progres
inprogress
۱۷:۳۰
Union Titus Petange
۰
۱
UNA Strassen
inprogress
۱۷:۳۰
US Mondorf-Les-bains
۱
۰
AS Jeunesse Esch
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
BSV Eintracht Mahlsdorf
۳
۱
TUS Makkabi
Finished
۱۶:۰۰
Charlottenburger FC Hertha 06
۱
۰
SG Dynamo Schwerin
Finished
۱۵:۳۰
FC Hansa Rostock II
۱
۱
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۵:۳۰
TSG Neustrelitz
۱
۰
MSV 1919 Neuruppin
Finished
۱۶:۰۰
SC Staaken
۱
۳
RSV Eintracht 1949
Finished
۱۶:۳۰
  Oman Professional League
Bahla Club
۱
۰
Al Seeb
Finished
۱۶:۱۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
Spelle-Venhaus
۲
۱
SV Ahlerstedt/Ottendorf
Finished
۱۶:۳۰
Heeslinger SC
۳
۱
TSV Pattensen
Finished
۱۶:۳۰
Hansa Luneburg
۰
۳
Rotenburger
Finished
۱۶:۳۰
Arminia Hannover
۰
۴
1 FC Germ Egestorf/Langreder
Finished
۱۶:۳۰
FT Braunschweig
-
-
FSV Schoningen
Finished
۱۶:۳۰
VFL Oldenburg
-
-
Blau-Weiss Papenburg
inprogress
۱۷:۳۰
  Greece Super League 2, Group A
Veria FC
۱
۰
Almopos Arideas
Finished
۱۶:۳۰
Diagoras Rodos
۲
۳
PAOK B
Finished
۱۶:۳۰
Panathinaikos II
۰
۱
Panserraikos
Finished
۱۶:۳۰
Larissa FC
۲
۰
Thesprotos
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
RW Walldorf
۵
۱
TSV Eintracht Stadtallendorf
Finished
۱۶:۳۰
TSV Steinbach II
۰
۲
FC 1906 Erlensee
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie C, Group A
Albinoleffe
۰
۱
Virtus Verona
inprogress
۱۷:۰۰
Pro Patria
۲
۰
Calcio Lecco
inprogress
۱۷:۰۰
AC Pro Sesto
۱
۰
Piacenza Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Novara
۳
۱
F.C. Arzignano Valchiampo
Finished
۱۷:۰۰
Padova
۱
۰
AC Trento
inprogress
۱۷:۰۰
Triestina Calcio
۰
۰
Feralpisalo
inprogress
۱۷:۰۰
Pro Vercelli
۲
۰
Pordenone
inprogress
۱۷:۰۰
Vicenza
۲
۰
US Pergolettese
inprogress
۱۷:۰۰
AC Renate
۱
۳
Mantova
inprogress
۱۷:۰۰
Juventus U23
۱
۰
Sangiuliano City Nova
Finished
۱۵:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group B
Valadares Gaia FC
۰
۱
SC Salgueiros
inprogress
۱۸:۳۰
AD Castro Daire
۰
۰
Maritimo Funchal II
inprogress
۱۸:۳۰
AD Camacha
۰
۰
Gondomar
inprogress
۱۸:۳۰
AD Machico
۰
۰
Lusitania Lourosa
inprogress
۱۸:۳۰
Leca FC
۰
۰
Guarda Desportiva
inprogress
۱۸:۳۰
FC Alpendorada
۰
۰
Rebordosa AC
inprogress
۱۸:۳۰
Beira Mar
-
-
GD Resende
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
TSG Sprockhovel
۰
۱
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۷:۰۰
Delbrucker Sc
۰
۱
SC Preussen Munster II
inprogress
۱۷:۳۰
TuS Erndtebruck
۰
۰
ASC Dortmund
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
SC Paderborn 07 II
۲
۰
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۶:۳۰
TSV Victoria Clarholz
۰
۱
SV Schermbeck
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Vreden 1921
-
-
SF Siegen 1899
inprogress
۱۷:۰۰
Sportfreunde Lotte
۱
۰
SV Westfalia Rhynern
inprogress
۱۷:۰۰
TuS Ennepetal
۱
۰
1. FC Gievenbeck
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie C, Group C
Catanzaro
۴
۱
Virtus Francavilla
Finished
۱۷:۰۰
ASD Nuova Monterosi
۲
۱
Viterbese
inprogress
۱۷:۰۰
Messina
۰
۱
AZ Picerno ASD
Finished
۱۷:۰۰
Gelbison Cilento SSD
۰
۰
Latina Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
UD Serra
۰
۰
Sintrense
inprogress
۱۸:۳۰
S.U. 1 Dezembro
۰
۰
Castelo Branco
inprogress
۱۸:۳۰
Grupo Sportivo De Loures
۰
۰
Sport Arronches e Benfica
inprogress
۱۸:۳۰
CD Alcains
۰
۰
Pero Pinheiro
inprogress
۱۸:۳۰
Sertanense FC
۰
۰
Coruchense
inprogress
۱۸:۳۰
Marinhense
۰
۱
Rio Maior SC
inprogress
۱۸:۳۰
Mortagua FC
۰
۰
Santarem
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
Dumiense FC
۰
۰
SC Vianense
inprogress
۱۸:۳۰
SC Maria DA Fonte
۰
۱
ARS Martinho
inprogress
۱۸:۳۰
Pedras Salgadas
۰
۰
Merelinense FC
inprogress
۱۸:۳۰
Brito SC
۰
۰
Desportivo Moncao
inprogress
۱۸:۳۰
GD Braganca
۰
۰
Tirsense
inprogress
۱۸:۳۰
Amarante FC
۱
۰
CD Vilar Perdizes
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Vasco da Gama Vidigueira
۰
۰
Olhanense
inprogress
۱۸:۳۰
Esperanca de Lagos
۰
۰
SC Angrense
Finished
۱۴:۳۰
Juventude Evora
۰
۰
Atletico CP
inprogress
۱۸:۳۰
Oriental Dragon FC
۰
۰
FC Ferreiras
inprogress
۱۸:۳۰
Lusitano Ginasio Clube Evora
۰
۰
Futebol Clube de Serpa
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal U19 Championship
Sporting Braga U19
۰
۱
FC Paços de Ferreira U19
inprogress
۱۸:۳۰
Estoril U19
۰
۰
Casa Pia AC U19
inprogress
۱۸:۳۰
Gondomar U19
۰
۱
Boavista U19
inprogress
۱۸:۳۰
Porto U19
۰
۰
Rio Ave U19
inprogress
۱۸:۳۰
Vitoria Setubal U19
۱
۰
SL Benfica U19
inprogress
۱۸:۳۰
Maritimo U19
۰
۲
Belenenses U19
inprogress
۱۸:۳۰
  France Division 1 Women
Paris FC (W)
۰
۱
Paris Saint Germain (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Cyprus 3. Division
Thoi Lakatamias
۱
۲
ASIL FC Lysi
Finished
۱۶:۰۰
  England Super League Women
Reading FC (W)
۱
۰
Tottenham (W)
Finished
۱۶:۰۰
Manchester City (W)
۳
۰
Brighton & Hove Albion (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Liverpool (W)
۲
۰
West Ham United (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Hungary NB III
BVSC Zuglo
۵
۰
Bekescsabai Elore SE II
Finished
۱۵:۳۰
MTK Budapest II
۲
۰
Ferencvarosi TC II
Finished
۱۳:۳۰
Puskas Academy II
۸
۱
Csornai SE
Finished
۱۳:۳۰
Karcagi SE
۱
۲
Tiszafuredi
Finished
۱۳:۳۰
Mori SE
-
-
Bicskei TC
Finished
۱۵:۳۰
BKV Elore
۱
۰
Diosgyori VTK II
Finished
۱۵:۳۰
Kelen SC
-
-
Budaorsi SC
Finished
۱۵:۳۰
Putnok VSE
۱
۲
Senyo Carnifex FC
Finished
۱۵:۳۰
Hajduszoboszlo SE
۱
۰
Hatvan
Finished
۱۵:۳۰
Penzugyor
-
-
Tiszaujvaros
Finished
۱۵:۳۰
Monori SE
-
-
Budapest Honved II
Finished
۱۵:۳۰
Zsambeki
۰
۱
Zalaegerszegi TE II
Finished
۱۵:۳۰
Cegled VSE
۱
۱
Kecskemeti II
Finished
۱۵:۳۰
Debreceni VSC II
۱
۱
Fuzesgyarmati SK
Finished
۱۵:۳۰
Erdi VSE
-
-
Komarom VSE
Finished
۱۵:۳۰
Egri FC
-
-
Kisvarda II
Finished
۱۵:۳۰
Veszprem FC
۰
۰
Balatonfuredi FC
Finished
۱۵:۳۰
  Bhutan Premier League
Paro Rinpung
۳
۷
Royal Thimphu College
Finished
۱۲:۳۰
Thimphu City
۲
۰
BFF Academy U19
Finished
۱۵:۳۰
  North Macedonia First League
KF Shkupi Skopje
۳
۱
Bregalnica Stip
Finished
۱۵:۳۰
Pobeda Prilep Junior
۰
۰
FK Skopje
Finished
۱۵:۳۰
FC Struga Trim & Lum
۱
۰
Akademija Pandev
Finished
۱۵:۳۰
Makedonija GjP
۱
۳
FK Shkendija 79
Finished
۱۵:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۰
۲
FK Sileks
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Villa Belgrano
۴
۳
Juventud de Pergamino
Finished
۰۲:۳۰
Gutierrez SC
۱
۰
El Porvenir
Finished
۰۲:۳۰
  New Zealand National League Women
Auckland United FC (W)
۳
۲
Capital Football (W)
Finished
۰۴:۰۰
Southern United FC (W)
۲
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۰۲:۳۰
  New Zealand National League Championship
Auckland City
۳
۲
Wellington Olympic
Finished
۰۴:۳۰
  Australia A-League Women
Adelaide United (W)
۱
۲
Western United FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Melbourne Victory (W)
۱
۰
Wellington Phoenix (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Hong Kong 2nd Division
Kwun Tong
۰
۳
Mutual FC
Finished
۰۹:۰۰
Kwong Wah
۰
۲
Wing Go FC
Finished
۱۳:۰۰
Kowloon Cricket Club
۱
۲
Sai Kung
Finished
۰۹:۰۰
Lucky Mile
۳
۱
Tung Sing
Finished
۱۴:۰۰
  India Delhi Senior Division
Jaguar FC
۴
۳
Youngmen SC
Finished
۰۹:۴۵
United Bharat
۳
۰
Delhi United
Finished
۱۲:۳۰
  Japan WE League Women
Inac Kobe Leonessa (W)
۳
۰
Elfen Saitama (W)
Finished
۰۷:۳۰
NTV Beleza (W)
۰
۱
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۸:۳۰
  France Championnat National U19 Group C
Toulouse FC U19
۳
۲
AS Monaco FC U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Lorient U19
۱
۱
Girondins de Bordeaux U19
Finished
۱۳:۳۰
USSA Vertou U19
۰
۰
Angers U19
inprogress
۱۷:۰۰
SA Merignac U19
۰
۰
Chamois Niortais FC U19
inprogress
۱۷:۰۰
Le Mans U19
۱
۱
Avranches U19
inprogress
۱۷:۰۰
  France Championnat National U19 Group D
US Colomiers U19
۲
۰
Bastia SC U19
Finished
۱۳:۳۰
AS Saint-Etienne U19
۵
۱
Blagnac FC U19
Finished
۱۴:۳۰
Istres U19
۰
۰
Olympique de Marseille U19
inprogress
۱۷:۰۰
SC Air Bel U19
۳
۳
AS Beziers U19
Finished
۱۷:۰۰
AS Cannes U19
۰
۰
Ajaccio U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Malta Premier League
Hamrun Spartans FC
۲
۰
Santa Lucia F.C.
Finished
۱۴:۰۰
Pieta Hotspurs FC
۱
۵
Birkirkara FC
Finished
۱۴:۰۰
Valletta FC
۰
۱
Gudja United
Finished
۱۶:۳۰
Mosta FC
۲
۰
Zebbug Rangers FC
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey Bayanlar Ligi Women
Dudullu SK (W)
۰
۴
Alg Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Adana Idman (W)
۰
۱
1207 Antalyaspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Kirecburnu (W)
۰
۳
Trabzonspor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Besiktas (W)
۳
۰
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Konak Belediyesi (W)
۱
۳
Galatasaray (W)
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Vatan Spor (W)
۰
۴
Fatih Karagumruk (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Motagua
۲
۱
CD Victoria
Finished
۰۲:۰۰
  Romania Liga I
FC Farul Constanta
۸
۰
FC Botosani
Finished
۱۴:۴۵
CFR 1907 Cluj
۲
۰
Chindia Targoviste
inprogress
۱۷:۰۰
  Armenia Premier League
Alashkert
۰
۱
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۳:۳۰
FC Shirak
۱
۰
FC Urartu Banants Yerevan
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie B
SPAL 1907 Ferrara
۲
۳
Modena
Finished
۱۵:۰۰
FC Sudtirol Bolzano
۱
۰
Frosinone
inprogress
۱۷:۳۰
Brescia
۰
۲
Reggina
inprogress
۱۷:۳۰
Ascoli
۱
۲
Calcio Como
inprogress
۱۷:۳۰
Cosenza
۰
۰
AC Perugia
inprogress
۱۷:۳۰
Genoa
۰
۱
Cittadella
inprogress
۱۷:۳۰
Bari
۰
۰
Pisa
inprogress
۱۷:۳۰
  Ethiopia Premier League
Wolaita Dicha FC
۱
۰
Fasil Kenema
Finished
۱۶:۳۰
  United Arab Emirates UAE President Cup
Emirates Club Ras Al Khaimah
۵
۰
Al Rams
Finished
۱۶:۰۵
Dibba Al-Hisn
۲
۳
Al Jazira
Finished
۱۶:۰۵
  Germany Oberliga Niederrhein
Schwarz Weiss Essen
۳
۰
Kleve
Finished
۱۶:۳۰
VfB Homberg
۳
۳
FC Monheim
Finished
۱۶:۴۵
Union Nettetal
۰
۰
Cronenberger SC
inprogress
۱۷:۴۵
SC St Tonis 11/20
-
-
MSV Düsseldorf
inprogress
۱۸:۰۰
VfB 03 Hilden
۰
۰
Turu Dusseldorf 1880
inprogress
۱۸:۰۰
  Netherlands Derde Divisie
Tot Ons Genoegen Berkel
۱
۱
HV & CV Quick
Finished
۱۶:۳۰
USV Hercules
۱
۱
Groene Ster
Finished
۱۶:۳۰
ADO '20
۰
۰
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
Finished
۱۶:۳۰
Baronie
۴
۱
RKVV DEM Beverwijk
Finished
۱۶:۳۰
VV Gemert
۰
۰
Haaksbergse Sport Club 1921
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland Premier League Women
Glasgow Girls (W)
-
-
Rangers (W)
Finished
۱۶:۳۰
Celtic FC (W)
-
-
Dundee United WFC (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۰
  Rwanda National League
Rayon Sports FC
۱
۰
Bugesera FC
Finished
۱۶:۳۰
Etincelles FC
۱
۰
Gorilla FC
Finished
۱۶:۳۰
Musanze FC
۳
۱
Rwamagana City
Finished
۱۶:۳۰
  Tanzania Premier League
Geita Gold FC
۲
۲
Mtibwa Sugar
Finished
۱۶:۳۰
Young Africans
-
-
Tanzania Prisons
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Thermaikos Thermis
۰
۰
Pandramaikos
Finished
۱۶:۳۰
  Zambia Super League
Green Buffaloes
۱
۰
Buildcon FC
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium First Division B
FC Verbroedering Dender EH
۲
۳
Kfco Beerschot-Wilrijk
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Eckernforder SV
۲
۰
TSV Pansdorf
Finished
۱۶:۰۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Llapi Podujeve
۰
۳
KF Ballkani
Finished
۱۵:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
Kalamata
۱
۰
Episkopi FC
Finished
۱۶:۰۰
Proodeftiki FC
۰
۴
A.E. Kifisia F.C.
Finished
۱۶:۳۰
  England League One
Wycombe Wanderers
۲
۰
Portsmouth
Finished
۱۶:۰۰
  Croatia 1. NL
NK Croatia Zmijavci
۰
۰
Vukovar 1991
inprogress
۱۶:۰۰
  Lebanon Premier League
Salam Zgharta
۰
۰
Al Safa
Finished
۱۵:۴۵
Shabab Al-Ghazieh
۱
۰
Tripoli SC
Finished
۱۵:۴۵
Al Ansar Beirut
۰
۱
Al Ahed
inprogress
۱۷:۳۰
  England Championship Women
Durham (W)
۱
۱
Bristol City (W)
Finished
۱۵:۳۰
Coventry United (W)
۰
۴
Sunderland (W)
inprogress
۱۷:۳۰
London City Lionesses (W)
۰
۰
Southampton (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Lewes FC (W)
۰
۱
Crystal Palace (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Blackburn Rovers (W)
۰
۲
Birmingham City (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Charlton (W)
۰
۰
Sheffield United FC (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
Las Palmas U19
۶
۰
CF Juventud Laguna U19
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga III, Seria 2
Unirea Branistea
-
-
CS Aerostar Bacau
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FSV Wacker Nordhausen
۰
۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
SV Hemelingen
۲
۳
FC Oberneuland
Finished
۱۵:۳۰
Schwachhausen
۲
۰
Werder Bremen III
Finished
۱۵:۳۰
Leher Bremerhaven
۰
۱
Union 60 Bremen
Finished
۱۶:۰۰
  Serbia League Women
Vojvodina (W)
۶
۰
ZFU Zvezda B 2018 (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
UD Gran Tarajal
۲
۱
Las Palmas B
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
Real Agro Aversa
۱
۰
Vibonese Calcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Cittanovese
۲
۱
Citta di Sant Agata
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Trapani Calcio
۰
۰
ASD San Luca
Finished
۱۷:۰۰
ASD Sancataldese
۱
۲
Catania Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
FC Lamezia Terme
۲
۰
Locri 1909
inprogress
۱۷:۰۰
  Netherlands Tweede Divisie
OFC Oostzaan
۱
۱
De Treffers
inprogress
۱۷:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Izarra
۰
۰
CD Brea
inprogress
۱۸:۴۵
Alfaro
-
-
AD San Juan
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
CD Tudelano
-
-
Arnedo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Arenas Club de Getxo
-
-
SD Gernika Club
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sociedad Deportivo Tarazona
-
-
Cirbonero
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Borgosesia
۰
۰
Derthona FBC
inprogress
۱۷:۰۰
Vado
۰
۲
AC Legnano
Finished
۱۷:۰۰
USD Castellanzese
۰
۲
Chisola
Finished
۱۷:۰۰
Fossano Calcio
۱
۱
Pinerolo
Finished
۱۷:۰۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
۱
۰
Asti
inprogress
۱۷:۰۰
Chieri 1955
۲
۲
GS Castanese
Finished
۱۷:۰۰
Gozzano
۳
۱
US Fezzanese
Finished
۱۷:۰۰
  San Marino Campionato
SP Tre Penne
۲
۰
SS San Giovanni
inprogress
۱۷:۳۰
AC Juvenes/Dogana
۲
۱
SS Pennarossa
inprogress
۱۷:۳۰
FC Fiorentino
۰
۱
SP Tre Fiori
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Bundesliga Women
Bayer Leverkusen (W)
۳
۰
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۵:۳۰
SV Meppen (W)
۱
۰
FC Koln (W)
Finished
۱۵:۳۰
SG Essen (W)
۰
۰
Werder Bremen (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Gibraltar National League
Manchester 62 FC
۱
۰
Glacis United FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Liga 3, Group A
Sanjoanense
۰
۰
Anadia FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Cyprus 1. Division
Anorthosis Famagusta
۰
۰
Aris Limmasol
inprogress
۱۸:۳۰
  Morocco Botola 2
Club Jeunesse Ben Guerir
-
-
JSM Massira
inprogress
۱۸:۳۰
WAF Fes
۰
۱
Renaissance Zemamra
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Palencia CF
۰
۰
CA Bembibre
inprogress
۱۸:۱۵
Real Avila
۰
۰
Atletico Tordesillas
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Real Oviedo U19
۰
۰
Compostela U19
inprogress
۱۸:۱۵
  Angola Girabola
Sagrada Esperanca
۰
۰
Sporting de Benguela
inprogress
۱۸:۰۰
  Northern Ireland Premiership
Newry City
۰
۱
Portadown FC
inprogress
۱۷:۳۰
  India Indian Super League
Jamshedpur FC
۰
۱
Kerala Blasters FC
inprogress
۱۷:۳۰
  England National League - Northern Premier Division Women
Brighouse Town (W)
۰
۰
Loughborough Lightning (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Wales Women Premier League
Cardiff Metropolitan (W)
۱
۰
Pontypridd Town (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Aberystwyth Town (W)
۱
۳
The New Saints (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Swansea City Ladies AFC (W)
۱
۰
Cardiff City (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Correggese
۲
۰
Salsomaggiore
Finished
۱۷:۰۰
Ravenna Calcio
۲
۱
AC Forli
inprogress
۱۷:۰۰
US Corticella
۲
۶
Sant'Angelo
Finished
۱۷:۰۰
Crema 1908
-
-
Carpi FC 1909
inprogress
۱۷:۰۰
Real Forte Querceta
۱
۱
Lentigione Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Aglianese
۰
۱
Bagnolese
inprogress
۱۷:۰۰
Sammaurese
۲
۲
AC Pistoiese
inprogress
۱۷:۰۰
Fanfulla Cavenago
۱
۳
Giana Erminio
inprogress
۱۷:۰۰
Scandicci
۲
۲
Mezzolara
Finished
۱۷:۰۰
  France U19 League Women
Dijon U19 (W)
۲
۳
Issy-les-Moulineaux U19 (W)
inprogress
۱۷:۰۰
  Botswana Premier League
Mogoditshane Fighters
۰
۵
Gaborone United
inprogress
۱۷:۰۰
Botswana Defence Force
۱
۰
Masitaoka FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
Viktoria Arnoldsweiler
-
-
TuS BW Konigsdorf
inprogress
۱۷:۰۰
Bonner SC
۵
۰
Eintracht Hohkeppel
Finished
۱۷:۰۰
Hennef 05
۳
۰
FC Wegberg-Beeck
inprogress
۱۷:۳۰
FC Hurth
۱
۰
FC Pesch 1956
inprogress
۱۷:۳۰
SpVg Frechen 20
۰
۰
Borussia Freialdenhoven
inprogress
۱۷:۴۵
VfL Vichttal
۰
۱
Siegburger SV 04
inprogress
۱۸:۰۰
Fortuna Koln II
۰
۰
BC Viktoria Glesch Paffendorf
inprogress
۱۸:۰۰
  Italy Serie D, Girone C
ASD Cartigliano
۱
۰
Villafranca Veronese
inprogress
۱۷:۰۰
Legnago Salus
۱
۰
Cjarlins Muzane
Finished
۱۷:۰۰
Este
۱
۱
Luparense
inprogress
۱۷:۰۰
Virtus Bolzano
۱
۳
US Adriese
inprogress
۱۷:۰۰
Caldiero Terme
۱
۱
US Levico Terme
inprogress
۱۷:۰۰
ACD Campodarsego Calcio
۱
۱
Portogruaro
inprogress
۱۷:۰۰
  France Championnat National U19 Group A
USL Dunkerque U19
۰
۰
Paris Saint-Germain U19
inprogress
۱۷:۰۰
Le Havre AC U19
۰
۰
SM Caen U19
inprogress
۱۷:۰۰
US Orleans U19
۱
۳
Valenciennes FC U19
inprogress
۱۷:۰۰
Amiens U19
۴
۰
Lens U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone F
ASD Montegiorgio
۱
۲
Alma Juventus Fano 1906
inprogress
۱۷:۰۰
Asd Pineto Calcio
۳
۱
Trastevere Calcio ASD
inprogress
۱۷:۰۰
US Tolentino
۰
۲
Avezzano Calcio s.r.l.
inprogress
۱۷:۰۰
Sambenedettese
۱
۲
Matese
Finished
۱۷:۰۰
Calcio Chieti
۰
۰
ASD Vastese Calcio 1902
inprogress
۱۷:۰۰
Senigallia
۰
۰
Vastogirardi
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
Calvina
۲
۱
Virtus Bergamo
inprogress
۱۷:۰۰
Varesina
۰
۱
Usd Casatese
inprogress
۱۷:۰۰
GS Arconatese 1926
۱
۱
Folgore Caratese
inprogress
۱۷:۰۰
Ssd Real Calepina FC
۱
۱
ASD Alcione
inprogress
۱۷:۰۰
Brusaporto
۲
۲
Ponte San Pietro
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Villa D'Alme
۱
۱
Lumezzane
inprogress
۱۷:۰۰
Sona Calcio
۰
۰
USD 1913 Seregno Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Citta di Varese
۲
۱
Caronnese
Finished
۱۷:۰۰
  Belgium First Amateur Division
KVK Tienen
۱
۱
Hoogstraten VV
Finished
۱۷:۰۰
Liege FC
۱
۱
Francs Borains
inprogress
۱۷:۳۰
Royal Knokke FC
۲
۰
KVV Thes Sport
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Virtus Flaminia
۲
۱
ASD Seravezza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Sporting Trestina
۱
۱
Livorno
inprogress
۱۷:۰۰
Pianese
۱
۲
AC Arezzo
inprogress
۱۷:۰۰
Tau Calcio Altopascio
۰
۰
Grosseto
Finished
۱۷:۰۰
US Gavorrano
۱
۰
Montespaccato
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone G
Lupa Roma
۳
۱
COS Sarrabus Ogliastra
Finished
۱۷:۰۰
Casertana
۱
۰
Portici 1906
inprogress
۱۷:۰۰
SS Cassino
۲
۰
ASD Sorrento 1945
inprogress
۱۷:۰۰
Real Monterotondo Scalo
۰
۱
Paganese
inprogress
۱۷:۰۰
Vis Artena
۰
۰
USD Palmese 1914
inprogress
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone H
Puteolana Internapoli
۰
۰
Barletta 1922
inprogress
۱۷:۰۰
FC Matera
۳
۲
Lavello
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Gladiator
۲
۰
ASG Nocerina 1910
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Nardo Calcio
۲
۱
Afragolese 1944
inprogress
۱۷:۰۰
SS Cavese
۲
۱
Casarano
inprogress
۱۷:۰۰
Molfetta
۲
۳
Brindisi
Finished
۱۷:۰۰
FC Francavilla
۱
۱
FBC Gravina
inprogress
۱۷:۰۰
USD Bitonto Calcio
-
-
Martina Calcio 1947
Finished
۱۷:۰۰
Citta di Fasano
۰
۰
Team Altamura
inprogress
۱۸:۰۰
  France Championnat National U19 Group B
Strasbourg U19
۰
۱
ESTAC Troyes U19
inprogress
۱۷:۰۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
۱
۰
Paris FC U19
inprogress
۱۷:۰۰
Olympique Lyonnais U19
۳
۱
AJ Auxerre U19
Finished
۱۷:۰۰
Metz U19
۱
۱
Sochaux U19
inprogress
۱۷:۰۰
  Albania First Division
Apolonia Fier
۰
۱
KF Skenderbeu Korce
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
UE Castelldefels
۰
۰
CF Peralada
Finished
۱۴:۳۰
UE Rapitenca
۰
۲
Pobla de Mafumet CF
Finished
۱۴:۳۰
UE Vilassar de Mar
۱
۳
CF Montanesa
Finished
۱۴:۳۰
UE Sants
۱
۱
UE Tona
Finished
۱۵:۰۰
CF Badalona B
-
-
Vilafranca
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CP San Cristobal
-
-
Fundacio Esportiva Grama
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
CD Vitoria
۲
۰
Club Portugalete
Finished
۱۵:۱۵
Barakaldo
-
-
SCD Durango
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Austria Amateur Cup
Gersthof
۱
۲
Hellas Kagran
Finished
۱۳:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
CD Subiza
۳
۰
CD Cantolagua
Finished
۱۴:۰۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Corum Belediyespor
۲
۱
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۴:۰۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۲
۰
Somaspor
Finished
۱۴:۳۰
Amedspor SK
۱
۲
24 Erzincanspor
Finished
۱۴:۳۰
Kasimpasa Erokspor
۵
۰
Inegolspor
Finished
۱۴:۳۰
Ankaraspor
۳
۱
Bayburt Ozel Idarespor
Finished
۱۴:۳۰
Eylul Belediye Sivas
۰
۰
Duzcespor
Finished
۱۴:۳۰
Batman Petrolspor
۱
۲
Isparta 32 Spor
Finished
۱۴:۳۰
Afjet Afyonspor
۲
۱
Arnavutkoy
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Huesca B
۱
۲
CD Robres
Finished
۱۴:۰۰
CDJ Tamarite
۲
۲
CF Epila
Finished
۱۴:۳۰
Ejea
۳
۱
CD Binefar
Finished
۱۴:۳۰
CF Illueca
۰
۰
CD Utrillas
inprogress
۱۸:۳۰
CD Carinena
۰
۰
Cuarte CD
inprogress
۱۸:۳۰
CF Calamocha
۰
۰
AD Almudevar
inprogress
۱۸:۳۰
CD Caspe
۰
۰
UD Barbastro
inprogress
۱۸:۳۰
  Greece Super League Women
Olimpiada Imittos (W)
۲
۲
Neoi Ergoteli (W)
Finished
۱۴:۰۰
Aris Thessaloniki (W)
۰
۱
Kastoria GPO (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Osasuna U19
۲
۰
SD Eibar U19
Finished
۱۴:۰۰
  Thailand Thai League 2
Udon Thani FC
۰
۳
Chiangmai FC
Finished
۱۴:۰۰
Chiangmai United FC
۰
۳
Phrae United
Finished
۱۴:۳۰
Kasetsart
۰
۰
Rayong FC
Finished
۱۵:۰۰
Suphanburi FC
۳
۰
Nakhon Si United
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 1. Lig
Manisa Futbol Kulubu
۰
۰
Keciorengucu Ankara
Finished
۱۴:۰۰
Adanaspor FK
۲
۲
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۶:۳۰
Altay SK Izmir
-
-
Boluspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Azerbaijan Premier League
Kapaz
۰
۱
FK Sumgayit
Finished
۱۴:۰۰
FK Zira
۲
۱
PFK Turan Tovuz
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Navalcarnero
۴
۰
Cerdanyola del Valles FC
Finished
۱۴:۰۰
Socuellamos
۱
۲
Atletico Madrid B
Finished
۱۴:۳۰
CD Diocesano
۰
۱
CD Estepona
Finished
۱۴:۳۰
CD Atletico Paso
۰
۲
CD Coria
Finished
۱۴:۳۰
U.D. Melilla
۱
۰
UD Montijo
Finished
۱۴:۳۰
Guadalajara
۰
۲
AD Union Adarve
Finished
۱۴:۳۰
Cacereno
۲
۲
Gimnastica Segoviana
Finished
۱۴:۳۰
CF Villanovense
-
-
Don Benito
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
Turbine Potsdam II (W)
-
-
Bayern Munich II (W)
Finished
۱۳:۳۰
SC Sand (W)
۰
۲
RB Leipzig (W)
Finished
۱۳:۳۰
FSV Gutersloh (W)
۰
۲
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۳:۳۰
FFC Frankfurt II (W)
۱
۲
SG 99 Andernach (W)
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Nurnberg (W)
۳
۰
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
۱
۱
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۱۳:۱۵
Concordia Hamburg
۱
۳
TUS Dassendorf
Finished
۱۵:۳۰
SV Rugenbergen
۲
۲
Hamburger SV III
Finished
۱۶:۳۰
  Greece U19 Super League 2
Apollon Smirnis U19
۲
۱
Chania FC U19
Finished
۱۳:۰۰
Apollon Pontou FC U19
۰
۱
Apollon Larissa U19
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
CD Lealtad
۱
۱
Llanes
Finished
۱۴:۳۰
UC Ceares
۱
۱
Sporting Gijon B
Finished
۱۴:۳۰
Real Titanico FC
۰
۳
L`Entregu CF
Finished
۱۴:۳۰
Condal CF
۰
۳
CD Covadonga
Finished
۱۴:۳۰
UD Llanera
۰
۰
Valdesoto CF
inprogress
۱۸:۱۵
CD Tuilla
۱
۰
Aviles Stadium CF
inprogress
۱۸:۱۵
  Turkey U19 Elit Ligi
Samsunspor U19
۰
۰
Balikesirspor U19
inprogress
۱۲:۳۰
  Cyprus First Division Women
Aris Limassol (W)
۱
۳
Apollon Limassol FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Lefkothea Latsion (W)
۸
۰
Karmiotissa Chrysomilia (W)
Finished
۱۶:۰۰
Geroskipou (W)
۰
۴
Omonia Nicosia (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Romania Liga 1 Women
CSM Alexandria (W)
۳
۰
Fairplay Bucuresti (W)
Finished
۱۲:۳۰
Ladies Targu Mures (W)
۵
۱
Universitatea Galati (W)
Finished
۱۲:۳۰
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
۰
۳
SSU Politehnica Timisoara (W)
Finished
۱۲:۳۰
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
۱
۰
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Greece U19 Super League
Ionikos U19
۱
۰
Levadiakos U19
Finished
۱۲:۰۰
AEK Athens U19
۴
۲
Volos NPS U19
Finished
۱۶:۰۰
  Bangladesh League Women
Kumilla Utd (W)
۳
۰
Jamalpur Kacharipara Akadas (W)
Finished
۱۰:۳۰
FC Brahmanbaria (W)
۱
۱
Nasrin Sports Academy (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Hong Kong 3rd Division
Fukien Athletic Club
-
-
Lung Moon
Finished
۰۹:۰۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura Promotion Playoffs
AD Municipal Liberia
۱
۰
Quepos Cambute
Finished
۰۴:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۲
۰
Guastatoya
Finished
۰۳:۳۰
  Puerto Rico Premier League
Caguas Sporting
۰
۲
Puerto Rico Sol FC
Finished
۰۳:۰۰
  Costa Rica Copa Costa Rica
CS Cartagines
۲
۱
Sporting San Jose
Finished
۰۲:۳۰
Santos de Guapiles
۱
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۴:۳۰
  Guatemala Reserve League
CSD Comunicaciones Reserves
۲
۰
Xelaju Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Siete Villas
۰
۰
SD Torina
Finished
۱۴:۱۵
CD Cayon
۲
۲
CD Naval
Finished
۱۴:۳۰
SD Revilla
۰
۰
UM Escobedo
inprogress
۱۸:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Elaziz Belediyespor
۱
۱
Ayvalikgucu Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Orduspor 1967
۳
۰
Gumushanespor
Finished
۱۴:۳۰
Antalya Kestelspor
۴
۱
Eynesil Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Ofspor
۰
۳
Karaman
Finished
۱۴:۳۰
Kahramanmarasspor
۰
۰
Ergene Velimese Spor
Finished
۱۴:۳۰
Darica Genclerbirligi
۰
۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
Finished
۱۴:۳۰
  Andorra 1a Divisio
AC d'Escaldes
۴
۰
Penya Encarnada d'Andorra
Finished
۱۵:۰۰
UE Santa Coloma
۲
۱
Inter Club d'Escaldes
inprogress
۱۷:۳۰
UE Engordany
۰
۰
FC Ordino
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
San Fernando Club Deportivo
۱
۱
Linares Deportivo
Finished
۱۴:۳۰
Real Balompedica Linense
۲
۱
Ceuta
Finished
۱۴:۳۰
Pontevedra
-
-
Racing de Ferrol
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Bulgaria Bulgarian Cup
PFC Ludogorets Razgrad
۲
۱
PFC Levski Sofia
Finished
۱۵:۰۰
  Italy Serie B Women
Apulia Trani (W)
۰
۲
Ternana (W)
Finished
۱۵:۰۰
Chievo Verona (W)
۲
۲
Lazio (W)
Finished
۱۷:۰۰
Tavagnacco (W)
۲
۵
San Marino Academy (W)
Finished
۱۷:۰۰
Cittadella (W)
۰
۱
Brescia Calcio (W)
inprogress
۱۷:۰۰
  Netherlands Eredivisie Women
Excelsior (W)
۱
۳
PSV Eindhoven (W)
Finished
۱۴:۴۵
  Malta Challenge League
Zejtun Corinthians FC
۳
۰
Swieqi United FC
Finished
۱۴:۳۰
Sliema Wanderers FC
۵
۱
Marsaskala
Finished
۱۶:۴۵
  Portugal Liga 3, Group B
Moncarapachense
۱
۲
Uniao Leiria
Finished
۱۴:۳۰
  India I-League
Kenkre
۱
۱
Gokulam FC
Finished
۱۴:۳۰
  China Super League
Cangzhou Mighty Lions FC
۰
۴
Wuhan Three Towns
Finished
۱۴:۳۰
Guangzhou City
۱
۲
Shanghai SIPG
Finished
۱۵:۰۰
Wuhan Yangtze River
۱
۱
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Valadares Gaia FC (W)
۲
۱
Torreense (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sporting (W)
۲
۲
SF Damaiense (W)
Finished
۱۶:۳۰
Braga (W)
۰
۰
Famalicao (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Clube de Albergaria (W)
۱
۰
Amora FC (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Centro de Deportes El Palo
۱
۱
CD Torreperogil
Finished
۱۴:۳۰
Motril CF
۰
۰
Atletico Malagueno
Finished
۱۴:۳۰
Marbella FC
۲
۰
UD Almeria B
Finished
۱۴:۳۰
UD Torre del Mar
۲
۰
Arenas Armilla CD
Finished
۱۴:۳۰
Maracena
۱
۰
Torredonjimeno
Finished
۱۵:۰۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Hudod FC
۱
۱
Al-Karkh
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Yague
۰
۳
Pena Balmaiso CF
Finished
۱۴:۳۰
Berceo
۳
۰
Racing Rioja CF B
Finished
۱۴:۳۰
River Ebro
۰
۰
Varea
inprogress
۱۸:۴۵
  Spain Primera Division Women
Sporting de Huelva (W)
۲
۲
Deportivo Alaves (W)
Finished
۱۴:۳۰
Valencia (W)
۰
۱
Atletico Madrid (W)
Finished
۱۴:۳۰
Alhama CF (W)
۰
۱
Villarreal (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Torrent CF
۱
۰
Villarreal CF C
Finished
۱۴:۳۰
Orihuela
۰
۱
Levante B
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Club Torrellano
۰
۱
Hercules II
inprogress
۱۸:۱۵
Silla CF
۰
۰
Atzeneta
inprogress
۱۸:۳۰
CF Elche Ilicitano
۱
۱
Castellon B
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
SE Penya Independent
۱
۲
CE Andratx
Finished
۱۴:۳۰
CD Sant Jordi
-
-
CF Platges de Calvia
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Uganda Premier League
Villa SC
۱
۰
Maroons FC
Finished
۱۴:۳۰
Gadaffi
۱
۰
Vipers
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil
Internacional de la Amistad U19
۰
۰
CD Colegios Diocesanos U19
Finished
۱۴:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Bangor Celtic FC
۱
۲
Bluebell United
Finished
۱۴:۳۰
Killester Donnycarney FC
۴
۱
Crumlin United FC
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
CD Arenteiro
۱
۰
Ourense CF
Finished
۱۴:۳۰
Bergantinos CF
۱
۳
Zamora
Finished
۱۴:۳۰
Real Aviles CF
۳
۰
Burgos Promesas
Finished
۱۴:۳۰
Coruxo CF
-
-
Guijuelo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Gimnastic Torrelavega
-
-
Union Popular Langreo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CF Cristo Atletico
-
-
SD Compostela
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
Athletic Bilbao B
۲
۲
UE Cornella
Finished
۱۴:۳۰
SD Amorebieta
۰
۰
CD Atletico Baleares
Finished
۱۴:۳۰
CD Numancia
۰
۲
Real Union Club de Irun
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Eskisehirspor K
۳
۴
Kutahyaspor
Finished
۱۴:۳۰
Hacettepe 1945 SK
۱
۱
Nevsehir Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۱
۱
Edirnespor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
Olivenza
۱
۱
UC La Estrella
Finished
۱۴:۳۰
Calamonte
۱
۲
CF Trujillo
Finished
۱۴:۳۰
UD Fuente de Cantos
۲
۳
Moralo
Finished
۱۴:۳۰
CD Miajadas
۲
۱
Plasencia
Finished
۱۴:۳۰
CP Montehermoso
۲
۴
CD Azuaga
Finished
۱۴:۳۰
SP Villafranca
۰
۰
CD Don Alvaro
Finished
۱۵:۰۰
At. Pueblonuevo
-
-
AD Llerenense
Finished
۱۵:۰۰
Jerez CF
۱
۲
Arroyo
Finished
۱۵:۰۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Buyukcekmece Tepecikspor
۱
۰
Mus Spor
Finished
۱۴:۳۰
Osmaniyespor FK
۰
۰
Cankaya FK
Finished
۱۴:۳۰
Bursa Yildirim Spor
۱
۱
68 Yeni Aksaray Belediyspor
Finished
۱۴:۳۰
Akhisar Belediye GS
۰
۱
Kepez Belediye Antalya
Finished
۱۴:۳۰
Arguvan Belediyespor
۱
۱
Artvin Hopaspor
Finished
۱۴:۳۰
Sapanca Genclikspor
۴
۱
Bergama Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
CF Talavera de la Reina B
۲
۳
CD Villacanas
Finished
۱۴:۳۰
CD Toledo
۴
۱
Atletico Tomelloso
Finished
۱۴:۳۰
Quintanar Rey
۰
۱
Villarrobledo
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Cordoba B
۳
۰
Bollullos CF
Finished
۱۴:۳۰
Sevilla C
۱
۰
Ayamonte CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Gerena
۳
۰
CD Rota
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Real Murcia B
۲
۱
Muleno CF
Finished
۱۴:۳۰
Racing Murcia
۰
۱
CF Lorca Deportiva
Finished
۱۴:۳۰
UCAM Murcia CF B
۰
۰
Union Molinense CF 2020
inprogress
۱۸:۰۰
Deportiva Minera
۰
۰
La Union CF
inprogress
۱۸:۳۰
Alcantarilla FC
-
-
EG El Palmar CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Aguilas FC
-
-
UD Caravaca
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
UD Paiosaco
-
-
UD Ourense
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CD Barco
-
-
UD Somozas
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید